Květen 2008

>Unpleasant moment<

31. května 2008 v 21:54 | Hannah x) |  Ty krásnější časy
Tak není to zase dlouhé, páč sem na to měla jen půlhodinku. Ale i tak na tři A4 ve wordu...:)) No tak si počtěte, protože zejtra jedu pryč a ve čtvrtek a v pátek jsem pryč takže tu zase nic nepřibude...:)))) BTW: Ten avatar žeru...:D

>Finding elusiveness<

27. května 2008 v 21:17 | Hannah x) |  Ty krásnější časy
Je trochu kratší, ale je dřív... Tak čtěte, čtěte...

>Chricmas Surprise<

25. května 2008 v 12:16 | Hannah x) |  Ty krásnější časy

>Chricmas Surprise<

Když došli do Velké síně nemohli si nevšimnout zaujatého pohledu všech, no všech ne, ale většiny dívek. Stočily pohled na Siriuse, který se jen nevině dívá před sebe, kde šťastně kráčela Summer. Nechápala to, nebyla tady tak dlouho, aby to mohla pochopit, a tak se zeptala.

>Crazy sport<

23. května 2008 v 18:28 | Hannah x) |  Ty krásnější časy
Tady bych se chtěla omluvit. Páč je to trochu kratší než ostatní...Poslední dobou nemám čas...Nestíhám. Dneska sme psali ze zemáku a z dějáku. Zkoušela z ajiny a jinak čtu povídky na třech blogách (Heh, no jak sem to měla napsat...?) a totálně z nich nemůžu...sou prostě úžasný. Tohle byla zásoba povídek, krom tejdle, na mým old blogu. Tak teď budou new a jenom pro vás. Zase je ale věnována Eli. :)

>Unavoidable accident<

23. května 2008 v 18:15 | Hannah x) |  Ty krásnější časy
>Unavoidable accident<
"Evansová, jdeš zejtra na famfrpálový komkurz?" zeptal se James u snídaně následujícího dne.
"Takovou potrhlost si snad nemůžu nechat ujít, ne?" Zakřenila se Lily s velkým ironickým úšklebkem. On se ji odváží oslovit? Na jednu stranu musela uznat, že se vlastně nic nestalo, na druhou stranu to byl Potter.

>Head-in-air James<

23. května 2008 v 18:10 | Hannah x) |  Ty krásnější časy
>Head-in-air James<

Když Lily vyšla z Velké síně, byla tak naštvaná, že nemohla zůstat stát. Chodila po hradě asi půl hodiny, až si uvědomila, co vlastně dělá, se zastavila. Chvíli zprudka dýchala a pak sešla o patro níž do společenské síně. "Meadow grass." Řekla buclaté dámě, a vkročila do místnosti. Přisedla ke stolečku, a zeptala se spolusedících, kolik že jako je hodin.

>Nesty sense for humour<

23. května 2008 v 18:01 | Hannah x) |  Ty krásnější časy
>Nesty sense for humour<

Byl už večer, když červená lokomotiva zatočila do poslední zatáčky. Naskytl se jim výhled na jejich "milovanou" školu. Nad špičkami hradu se ještě houpalo oranžové slunce a pomalu zapadalo, zdálo se, že vůbec nespěchá. Po hliněných cestičkách uháněly kočáry, aby mohli zaujmout místo v ředě před lokomotivou. Z vlaku už se řinuly davy studentů čekajících na šafáře Hagrida, i těch, co měl odvézt kočár tažený něčím neviditelným s velkým ocasem. :))

>Only the beauty<

22. května 2008 v 21:19 | Hannah x) |  Ty krásnější časy
>Only the beauty<

Bylo ráno. Letní vítr šlehal otevřenými okny do záclon a do pokoje doléhal zpěv ptáků. Dokonalá harmonie. Lily právě vstávala. Roztáhla záclony a vyšla na balkon, kde schovávala klec pro svou kočku. Vzala ji do ruky a vrátila se zpátky do pokoje. Kočku do klícky zavřela a zamračila se.
"To máš za to." Zamumlala a začala si do kufru skládat věci. Zítra jela do Bradavic a nemohla se dočkat. Stačilo by, aby se sbalila večer, ale slíbila matce, že se dnes ještě staví na Příčnou ulici a že do té doby bude mít sbaleno. Když s námahou kufr zavřela, začala se oblékat. Z toho, co si s sebou nebrala ji zbylo jen pár věcí, co se mohly nosit na veřejnosti a tak ji to netrvalo dlouho, vyšla z pokoje na schody a ucítila vůni vajíček.

>Prolog, či spíš info<

22. května 2008 v 21:18 | Hannah x) |  Ty krásnější časy


Osobní→Je to povídka...:D jo a je to moje upe první povídka. A povídky jsem začala psát jen a jen kvůli Domushce, když jsem přečetla její povídku Pravda s velkym P, na kterou jsem narazila čistě náhodou, jen jsem hledala obrázek Nymphadory Tonks a tak mi vnukl takej malej červ do hlavy a šlo to semnou z kopce. Už mě od compu nikdo neodtáhnul, páč sem jen četla, četla a četla a až jsem měla přečteny všechny její povídky, tak jsem začala psát svoje. Měla sem jich asi dvě. Až jsem zase náhodou narazila na blog od Arriel a další šok z těch upe překrásných povídek. A tak to šlo dál...A od Arriel jsem se podívala na bloga od Baruuss a další šok, no prostě bomba, ale teď už k povídce...BTW...Je věnovaná mé Ell...

Obsah→Měl to být příběh o Lily Evansové, bylo to celkem slušný, myslím. Držela jsem se tématu, ale bylo to takové nezáživné. A tak jsem tam přidala hlavní postavu, Summer. Její život tu nebudu rozebírat, máte ho napsaný v povídce. Jinak je to šestnáctiletá studentka už Bradavické školy čár a kouzel. A do toho všeho přijde láska, přátelství, strach a nepříčetnost. Ale to se dočtete až v Povídce. Na to je dost času. ;)

Postavy→Summer Adieová (Autp), Lilyan Evansová, Isabella Booksnovová, Sarah Faschionová,
Poberti, učitelský sbor, a další...

Doba→Poberti sedmý rok...

Žánr→Romantika, pokus o komedii a nějaká ta napínavost tam bude...:))

Stav→Rozepsaná...

Věnování→Ell...
Anouk - Michel

Layoutový blog

Soft Memories

Jsem členem