>Crazy sport<

23. května 2008 v 18:28 | Hannah x) |  Ty krásnější časy
Tady bych se chtěla omluvit. Páč je to trochu kratší než ostatní...Poslední dobou nemám čas...Nestíhám. Dneska sme psali ze zemáku a z dějáku. Zkoušela z ajiny a jinak čtu povídky na třech blogách (Heh, no jak sem to měla napsat...?) a totálně z nich nemůžu...sou prostě úžasný. Tohle byla zásoba povídek, krom tejdle, na mým old blogu. Tak teď budou new a jenom pro vás. Zase je ale věnována Eli. :)

>Crazy sport<

"Ty taky," řekla Lil a vydala se s koštětem do začínající pozice. James si podal ruku s kapitánem onoho, již určitě ztraceného družstva. No podal, spíš mu ji James rozdrtil, teda málem rozdrtil a přitom se zářivě usmíval.

Lily se jen ušklíbla a podívala se na madame Pedilovou, která pískla a vyhodila camrál do výšky.

"Zlatonka je vypuštěna, utkání začíná." Křičela do mikráku, teda do hůlky Summer a tvářila se, že ji to hrozně baví. "Dnes hraje Zmiozel proti Nebelvíru, tedy Nebelvír proti Zmiozelu!"

"Chytá ho Zobkinsová a hází Evansové. Evansová se vyhýbá Grázové a posléze i Billimu. A je to, ano dámy a pánové, je to deset bodů pro Nebelvír." Řekla šťastně Sum a zmáčkla tlačítko na straně s názvem velké N.

"Já jsem to říkal, že…" Křičel James, ale jeho slova zanikla v hlasitém aplausu Nebelvírských fanoušků a křičící Sum.

"Ano, Jamesi, my víme, že Nebelvír vyhraje díky Lily." Usmála se Sum, ale schytala zhnusený pohled od Lil. Smích.

"Slečno, jestli nebudete nestranná, budu nucena-" Začínala McGonagallová.

"Jasně paní profesorko." Přikývla vážně Summer. Její štěstí již nebylo hrané.

"Camrálu se ujímá Zmiozel, konkrétně Billi. Billi přihrává Grázové, a ta opět Billimu. Je to dramatické." Řekla Summer, a tu poslední větu zašeptala, ale tak, že to každý slyšel. Uhnula před McGonagallovou a zase komentovala.

"Billi Grázové, Grázová Billimu, nějaký nový páreček." Usmála se Sum, s pocitem opětovného zadržování smíchu. Ozval se 'SMÍCH' a Billi se přestal soustředit a minul. McGonagallová se už ani nesnažila.

"Zmiozel ztrácí camrál, díky Billimu, ano vážení, vyřiďte si to prosím později, kazí to atmosféru." Diváci se smáli, samozřejmě že jen Nebelvír, Havraspár a Mrzimor, ve Zmiozelu se smál jen jeden prcek, který seděl v poslední ředě, takže vedle Havraspárských. Zřejmě se ještě nerozhodnul, komu fandit. J Naštěstí ho Severus praštil knihou, takže se rozbulel a utíkal po schodech dolů. Seve se jen zašklebil a dál si četl. Zřejmě ho ani v nejmenším nezajímalo, co se děje kolem něj.

"Nebelvír má camrál, tentokrát Evansová přihrává Zobkinsové a ta střílí. Dalších deset bodů pro velké N. Chci říct Nebelvír." Martin [Martyn]. Zmiozelský brankář zavyl.

"Martine, nemusíš předvádět své schopnosti, Nebelvír na tom vydělává…" Smála se Sum! Aplaus…

"Jé, Knaiby asi zpozoroval zlatonku.. Že by se Potter něčím opozdil? Něco mu ušlo?" A poslední slovo do hůlky přímo křičela, takže se James probral a řítil se za zlatonkou.

"Evansová, dalších deset bodů pro Nebelvír." Pištěla Summer.

"Potter taky zbystřil, žene se po obloze k zlatému záblesku na tři hodiny ode mne…Evansová přihrává Zobkinsové, ta ale ztrácí míč a Grázová zaujímá velení…Grázová ano vážení přátelé Grázová přihrává Evansové, která střílí a gól. Deset bodů pro Nebelvír. Potter a Knaiby zatím vylétli vzhůru diváci, ale prosím sledujte radši zápas zde při Zemi. Svítí Slunce a mohlo by se stát, že by, jste po zbytek zápasu neviděli." Usmála se Summer a diváci poslušně poslechli. Ale Sum ne…

"Zdá se, ano Zobkinsová střílí a Nebelvír získává deset bodů. Vážení a milí, je to 50:0 pro Nebelvír." Usmála se a podívala se nahoru.

"Chytači nejsou vidět. Ale střelkyně Zmiozelského družstva střílí a Aroby nechytil. Je to 50:10 pořád pro Nebelvír." Tím ale nepozvedla Zmiozel, že dali gól, ale Nebelvír, že vedou o čtyřicet bodů.

"Aroby nahrává Zobkinsové, ta Evansové, pozor, dobrý zákrok Canadyho, odrážce Nebelvírského družstva, odrazil potlouk od Evansoviny hlavy. (N/A: Nevim jak to mám napsat…)" Ale zapomněla dodat, že to Zmiozelský odrážce dělá pořád. "Evansová vyráží dál a přihrává Zobkinsové. Ta střílí, a je to 60:10 Pro NEBELVÍR! Chytači obou družstev nejsou zatím pořád k vidění, ale Billi si chce zachránit pověst, a tak střílí, a gól pro Zmiozel." Aplaus, trochu slabý…To bude asi tím, že se ozýval jen od Zmiozelských fanoušků.

"60:20 Pro Nebelvír. A pozor , vrací se Potter, a ano chytil zlatonku. NEBELVÍR VÍTĚZÍ!!! Bylo mi potěšením, zdrhám… A seběhla po schodech dolů. A rozeběhla se k Lily. Když byla těsně u ní, asi dva metry, rozpřáhla ruce, chtíc obejmout, ale vecpal se tam dřív Sirius. Takže než si uvědomila, že objímá Siriuse a ne Lily, která se tam smála, uběhlo asi půl vteřiny, a odstrčila se od něj.

"Siriusi, ty si nehrál, nezasloužíš si to." Řekla naštvaně Sum, úsměv ji opadl. Proč?

"Tse, to jako, že ti za to nestojím?" Urazil se s vážnou tváří Sirius, otočil se do úhlu 45o, takže viděl jak na Lily, tak na Sum, za kterou byl James obklopený fanoušky. A odhodil si vlasy z čela.

"Siriusi, ty vyděrači," řekla a obešla ho, aby se dostala k Lily.

"Byla si výborná." Usmála se Summer.

"Jó, ty taky…teda…" umlčela se Lily a měla co dělat aby se nerozesmála. Když se James osvobodil
vydali se s Lily do šatny a Sum se Siriem a Remem se vydali k hradu.

"Tak bude to?" Zeptal se Sirius, po chvíli cesty.

"Co přesně máš na mysli?" Optala se ho Sum, ale nepodívala se na něho. Skousla si jazyk.

"No tak, řekla si, že jsem vyděrač, tak to dokaž." Řekl Sirius s véélkýým úsměvem, ale Sum ještě s větším odpověděla. Což u ní bylo asi neomezené

"Já nepotřebuji nic dokazovat, stačí, když se s tebou bavím, tady Remus ti to potvrdí."

"Ty Reme?" Zeptal se pobaveně Sirius. "To by si neudělal" Řekl Sirius s psíma očima. Což mu šlo velmi dobře…

"Musím tě zklamat Tichošlápku, ale ona má pravdu." Odpověděl Remus a Summer se na něho usmála.

"Vidíš to Siriusi? Nemusím nic dokazovat. A teď, jestli dovolíš, se jdu napít. Nějak mě bolí v krku."
Řekla vážně Sum s výrazem: 'Já děsně trpím'…

"Nedovolím, ale jestli je to nutné," Řekl Sirius a podíval se na ni s úzkostným ironickým pohledem.

"Si strašnej Siriusi." Nadávala Summer a praštila ho do ramene. Tohle bude abnormálně těžké.

"Já, nikdy." Zaprotestoval Sirius a sám se pro sebe usmál.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni, pokud si tady byl/a :))

Klik

Komentáře

1 Arriel Arriel | Web | 23. května 2008 v 19:35 | Reagovat

Sry že jsem se neozvala,ale nebyl čas a ani nálada :-( No ale píšeš skvěle! Vážně! A nechtěj mi nakecat že ne! :-P Tak snad bude brzo pokráčko :-)

2 Hannah x) Hannah x) | 25. května 2008 v 12:23 | Reagovat

Tak zaprvý nepíšu skvěle, neumim to. Za druhý za co se jako omlouváš? Sem jako nepochopila...xD A za třetí doufám že se ti ta nálada zvedla k lepšímu.

3 MarryT MarryT | Web | 3. července 2008 v 10:45 | Reagovat

Pěkný zápas ;-) Páni tentokrát nemám první koment... Ale pěkná kapitolka, i když trochu kratší ;-)

4 passia passia | Web | 29. srpna 2008 v 23:53 | Reagovat

8-D tak toto bolo dobre

5 Abrahim Abrahim | E-mail | Web | 15. listopadu 2011 v 15:28 | Reagovat

no comment:-)

6 Kamila Kamila | E-mail | Web | 3. srpna 2015 v 8:49 | Reagovat

Holky, neznáte http://www.sportcentral.cz/ ?? 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Anouk - Michel

Layoutový blog

Soft Memories

Jsem členem