Listopad 2008

>The second life 1/6<

30. listopadu 2008 v 21:18 | Hannah Christopherová |  Ty krásnější časy

Tak jsem se odhodla a napsala jsem jednu část z poslední kapitolky. Zní to divně, ale příští týden píšeme ze šesti předmětů, a to se to prostě musím našprtat. Takže nezbylo moc času. Musela jsem to teda rozpitvat na tři dílky. Abych pravdu řekla, nic jsem nepitvala. Další dvě ještě nemám hotové. takže více keců nebudu psát, bo jsem se ještě nebyla umýt a moje mamka by zase nejspíš vyváděla. Takže tak no. Btw. dala jsem do menu galérku, tak se mrkněte. ;)
Pa zlatka užijte si posledních 2, 45 hodin listopadu...:)

>The second life 1/3<

Byla neděle, když mne Pomfreyová pustila z ošetřovny. Postupem času jsem se už zotavovala a chodit jsem mohla normálně, ale o berli. Holky nevěděly, že mne Pomfreyová pustila, takže jsem si mohla vychutnat moment překvapení. Připadalo mi to jako staletí, co jsem tady procházela naposled. Měla bych být asi šťastná, ale já jsem vůbec šťastná nebyla. Na tuhle chvíli jsem se těšila celou dobu, co jsem ležela na nemocničním lůžku a teď? Teď jsem se bála vstoupit do velké síně. Šla jsem dřív, protože přece jenom byl můj pohyb ještě zpomalený, ale i přes to jsem se dostala do Vstupní síně brzo. Chvilku jsem ještě čekala před velkými dveřmi, ale táhlo mě to tam nepředstavitelnou silou vzpomínek, které jsem nemohla odolat.

Christmas

26. listopadu 2008 v 17:49 | Hannah Christopherová |  Jednorázové povídky

Včera jsem byla na karlovi Plíhalovi. Super... Řeknu vám Karel má takový zvláštní druh humoru. Například jeho jedna báseň.- Obchodník venčí své dvě dogy, polepené svými logy...:D To nejde ustát... Nebo část jeho písně.- Co nevidím souseda, jak táhne domů medvěda. Originál medvěda, myslím značky grizli. A už ho ženě vnucuje a už ho zase pucuje... atd. No prostě skvělé. Ale teď už proč Christmas. Totiž napsala jsem jednorázovku. Je taková zvláštní. Vím, že bych spíš měla přidávat kapitolky, ale teď se mi nějak nechce. Tak jsem se rozhodla pro jednorázku. Tady ji máte. Nevěděla jsem, jak ji ukončit. chtěla jsem to se zápletkou, ale žádná mne nenapadala. Tak jsem to ukončila tak, jak to ukončené je. Ta jednorázovka je ale opravud zváštní. Trochu jsem se inspirovala AF, ale jen trochu, takže se odvažuji ji sem dát. Nesuďte mě za ní.Ten začátek jsem psala už v pondělí, takže se mi zdá lepší, než ten zbytek dodělaný dnes. No suďte, bez jednoho oka. :) Mějte se zlatka. :*

Christmas

Šla jsem v pozdním odpoledni, kdy slunce mávalo posledními slunečními paprsky na rozloučenou. Pod nohama mi křupal sníh a na vlněnou čepici mi tiše dopadaly sněhové vločky. Byla zima. Šla jsem právě z odpolední směny do kostela. Byl Vánoční večer a já nedostala volno, abych mohla pobýt se svou rodinou a přátely. Vím, že se říká, že život není spravedlivý, ale tohle byl extrém. Můj šéf si myslel, že bude ohleduplnější, když dá volno matkám s dětmi, a ne nějaké mladé praktikantce. Kolem snežilo a vzduch byl každým krokem studenější a studenější. Ledový vzduch mi šlehal do obličeje tvrdým bičem. Neměla jsem sníh ráda. Jediné co bylo na zimě pozitivní, byly Vánoce. A ty už taky ne.

>Upon sleepy sick-bed 2/2<

18. listopadu 2008 v 21:17 | Hannah Christopherová |  Ty krásnější časy

Hi guys,
Tenhle článek píšu podruhé, jelikož mi to blog.cz tak přenádherně smazal. Takže to nebudu protahovat. Měla jsem tu jeden velice srdceryvný článek, který teď, díky nedostatku času asi nenapíšu znova. Tak zaprvé. Docela jste mě zklamali. V minulé kapitolce byl pouhý jeden, i když krásný, ale pouze jeden komentář. By mě jako zajímalo, co na mém blogu děláte, když nepíšete komentáře. z toho usuzuji, že povídky čtete, ale neobtěžujete se napsat řádek do komentářů. Takže vás prosím, když si přečtete jakoukoli kapitolku na mém blogu, tak ji prosím okomentujte. Za druhé jsem si tak říkala, jestli to není zbytečné to sem psát, ale víte co mi došlo? Že to vlastně nepíšu jenom pro vás, ale především pro sebe, protože mě to baví. Takže jestli vám ani tohle tvrzení, že do toho vložím svůj drahocenný čas, a napíšu nějakou tu kapitolku, nestači k tomu, aby jste napsali jeden krátký komentář k mému dílu, tak mě to fakt mrzí. Takže komentujte. Tohle bylo fakt vezkratce. A teď už k povídce. Řeknu vám, to narovinu. tahle kapitolka se mi nelíbí. Je taková dost nesrozumitelná, ale jelikož jsem ji psala ve stresu, píšeme zítra z ajiny a já umím asi deset z padesáti slovíček, takže na to berte trochu ohledy. Ta příští bude poslední, tak si ji užijte. To by bylo všechno. Jinak se mějte fajn.
Vaše Hannah x)
Btw: Víte co znamená fajn? Frustrovaný Amoralní Jidášský Necitlivý...:DD

>Upon sleepy sick-bed 2/2<

>Upon sleepy sick-bed 1/2<

9. listopadu 2008 v 20:52 | Hannah Christopherová |  Ty krásnější časy

Tak achojte lidi.
Jakpak se máme? No nic. Máte tady další kapitolku k Těm krásnějším časům. Je to předposlední, tak si ji užijte. Věděla jsem od začátku, že to takhle skončí. Nejprve jsem si myslela, že ji její matka nějak ublíží ve společence po plesu, když poběží do své ložnice, ale nějak jsem tam zamíchala ještě ty viteály, takže se to semlelo takhle. Doufám, že se bude líbit, je docela dost dlouhá, typuji. Docela dost. Je rozdělena na dvě části. Tu druhou sem přidám hned, jak ji dopíšu, čož- nevím kdy bude. Chtěla jsem ten začátek nějak prodloužit, ale nešlo to. No nevadí. Napínání je sice dobrá věc, ale aby si to zachovalo svou podstatu to je věc druhá. Tak jsem se rozmluvila dost. BTW věděli jste, že je to už 19 kapitolka, kdybych počítala podle článku, tak je to 23. Hey to letí... Ať se vám líbí a prosím o komentáře. Hodně moc komentářů prosím. :)
Vaše Hannah x)

>Upon sleepy sick-bed 1/2<

>Prejudice is true<

5. listopadu 2008 v 19:32 | Hannah Christopherová |  Ty krásnější časy


Tak je tu předposlední kapitolka, možná budou eště dvě...Nevíím... Je celkem delší, a je docela rychle, ne? :) Nedělejste si předčasný předsudky. Nad touto kapitolkou se musíte trochu zamyslet i po tom, co to dočtete. Název, podle mne vypovídá o všem. Nevím, jak si ho vyložíte vy, ale podle mne je to jasně řečeno. Porstě- Předsudek je prevdivý. Nebo bych spíš měla říct Předsudek byl pravdivý? *Tajemný úsměv*
>Prejudice is true<

-Někdy prostě musíme ustoupit 2/2-

3. listopadu 2008 v 17:31 | Hannah Christopherová |  Bridge of depression
Nová kapitolka, co víc napsat?
-Někdy prostě musíme ustoupit 2/2-


Anouk - Michel

Layoutový blog

Soft Memories

Jsem členem