Prosinec 2008

+Prolog k Old Memories

31. prosince 2008 v 0:41 | Hannah Christopherová |  Old MemoriesMyslela jsem, že to sem dám až pátého, ale nemám na to sílu. Takže to je zde. Tam ta da dá. Fajn, to by stačilo. Nová povídka. Co k tomu říct. Je opravdu hodně ovlivněná Anglií. A pokud by jste něco nepochopili, tak se neptejte. Všechno bude postupně vysvětleno. Nevím kdy, ale brzo přibyde první kapitolka a taky další k Late Love, kterou už mám napsanou. Doufám, že se vám bude líbit. Ten prolog není až tak komický, ale můžu vám slíbit, že zbytek povídky. Řekněme 75 procent bude. Docela se při psaní této povídky bavím. A mám už napsanou druhou kapitolku. Jeíš, já asi všechno vykecám. Mimochodem limity se ruší. Je to blbost. :D
Vaše, vzpomínkově naladěná Admin...
Osobní→Tahle povídka je hodně ovlivněná mým výletem do Anglie. Poznáte v kapitolkách...A četbou mé nejoblíbenější knížky po HP- Pýcha a Předsudek...

Obsah→Jo jede do posledního ročníku v Bradavicích. Spolu se svou dlouholetou kamarádkou Di zažívají různá dobrodružství. Dobrodružství asi není to správné slovo. Spíš vymýšlí různé vtípky, jak obohatit, jinak nudný život v Bradavicích. Skutečný život ale čeká i na ně. Jo měla celkem obtížnou minulost ale snadno to překonává. Co se vyklube z dlouholetého nepřátelství, když zjistí, že život není jen sranda a legrace? Poslední ročník v Bradavicích bude jiný. Ale to neznamená, že Jo a Di nechají svých "tajných" operací. Právě naopak. Jsou už dospělé, ne? Za Španělsko!

Postavy→Josephina Elizabeth Jonesová (Autp), Dianne Eleanora Johansová, Xenofilius Dunn, Lily Evansová, Katie Seasonsová, Pobertové, Prof. Sbor, další...

Doba→Dětství_Sedmý ročník Pobertů...

Žánr→Komedie, Romantika, Trochu Akční...

Stav→Rozepsaná...

Věnování→Mé milované Anglii...

++++++


Prolog- Old memories

Malá holčička stála u postele a dívala se své matce hluboko do očí. To co viděla, ji zarmoutilo, ale byla silná a mladá. To, že se nerozbrečela, příslušelo vnitřní síle. A to, že nic nechápala, zase mládí. Jako v mlze slyšela svého otce, jak křičí. Nerozuměla ničemu, nechtěla rozumět.

>Epilog<

22. prosince 2008 v 12:41 | Hannah Christopherová |  Ty krásnější časy


Tak jsem napsala epilog. Doufám, že se vám bude líbit. Když jsem ho psala, tak jsem se docela pobavila. :) Chtěla bych komentáře jak k epilogu, tak k celé povídce. Pozitivní potěší, kritika je vítaná.
UPOZORŇENÍ: Epilog se neschoduje s koncem dvojice Lily a Jamese ani Siriusem a Remusem. Od J.K.Rowlingové. Autorka tím pádem není zodpovědná za dotazy a nehodlá je zodpovídat. Děkuji.


Epilog

Psal se rok 1991.
Stála jsem právě v rámu dveří do kuchyně a pobaveně jsem se culila. Důvod mého zadržovaného smíchu byl jednoduchý - Sirius. Seděl vedle Eddieho a krmil ho mixovanou směsí pro batolata. Eddie spokojeně seděl ve své sedačce a neměl ani v nejmenším zájem o to, co mu jeho otec nabízí. Jak typické. Pouze plácal svými malými pěstičkami do opěrky sedačky a slintal. Sirius se snažil. To bylo třeba ocenit. Na malé plastové lžičce měl kaši a snažil se zaujmout jeho pozornost děláním obličejů.

>The second life 6/6<

17. prosince 2008 v 5:22 | Hannah Christopherová |  Ty krásnější časy

Tak to je poslední část. Nějak jsem to seskupila...:) Bude se mi těžko loučit, ale co. Co mě nezabije, to mě dorazí později...:DD Doufám, že nebudete zklamaní..:))

>The second life 6/6<
Podtitulek- Večer pravdy

Sirius sklesle seděl v křesle a vedle něho seděl James. Měli v ruce sklenici a láhev máslového ležáku. Na alkohol pro ně bylo příliš brzo.

>The second life 5/6<

16. prosince 2008 v 13:30 | Hannah Christopherová |  Ty krásnější časy


Tak další, co dodat. Snad jen prosím komentáře. :)

>The second life 5/7<
Podtitulek- Tři krát kolem zdi


Lily prošla portrétem a spokojeně se usmívala. Chytla by se Jamese za ruku, ale on měl plné ruce krabic s jídlem a ona měla pod tričkem láhev nějakého alkoholu, jakého, radši nezkoumala. Chodili dlouho, alespoň se to dlouho zdálo, když jdete pomalým tempem. Za nimi se zanedlouho objevili Remus se Sarrah a ostatní. Došli je skoro na konci jejich poutě. Když se James zastavil, tak položil krabice na zem před nějakou zdí a obrátil se na Lily.

>The second life 4/6<

15. prosince 2008 v 21:00 | Hannah Christopherová |  Ty krásnější časy

A další část :).

>The second life 4/7<
Podtitulek- Monolog Albuse Brumbála


"Za chvíli to začne. To nemáme šanci stihnout." Vyčítala si, že si dala o zákusek víc a teď díky tomu musela více spěchat. Nemyslela jsem si, že by, jsme to nestihly. Myslela jsem si, že jestli nás takhle bude Lily táhnout dál, tak tady zhebnu. A navíc tam ještě budeme čekat.


>The second life 3/6<

15. prosince 2008 v 18:34 | Hannah Christopherová |  Ty krásnější časy

Tak jsem to konečeně dopsala. V minulé kapitolce jsem vám do komentářů napsala, že se to nějak nechtělo vlézt do třech částí, a tak jsem to dala do sedmi...:) Já za to nemůžu. Tady máte 3 a dnes ještě přibyde 4. A v týdnu by se to mělo všechno posbírat. Nevím jak je to možné, ale ve wordu to má 14 stránek. Neukamenujte mě. Já za to numůžu...
Ten podtitulek je trochu divný, ale což. Užijte si to.
Mějte se lidi... :*
Adminek...

>The second life 3/7<


Podtitulek: Malý plánovaný dívčí výlet

Týden ubíhal jako myš před stovkami dravých koček. Bylo ráno a středa se přehoupla na čtvrtek a čtvrtek na pátek a byl tu den poslední. Den odchodu, den večírku, den poslední 'šance'. Nemyslela jsem si, že bych mohla v posledních dnech něco změnit. Bylo příliš pozdě na to si něco namlouvat. Šla jsem právě na snídani. Vedle mě šla Lily a zbytek naší skupiny. Došly jsme až k dlouhému stolu a usadily se někam doprostřed. Dneska jsem si vybrala míchaná vajíčka, ale nevím, jestli to bylo mým špatným výběrem, nebo tím, že byla fakt hnusná, jsem se v nich pouze rýpala. Po nějaké době jsem toho znuděně nechala a zvedla jsem se.

>The second life 2/6<

7. prosince 2008 v 19:11 | Hannah Christopherová |  Ty krásnější časy


Tak jsem napsala druhou část. Snad se vám bude alespoň trochu líbit. Je poněkud krátká. Chtěla jsem ji napsat delší, ale to bych musela zbytečně prodlužovat, anebo rozepsat třetí, takže nic no. Omlouvám se, že nepříbyla už v pátek, ale můj počítač jaksi odmítal spolupracovat s mou maličkostí, takže se mi sekl net. Celý víkend jsem byla pryč, takže s třetího dílu taky sešlo. Zítra píšeme z Frániny a nějakých sedmdesát slovíček vůbec neumím. A to jsem měla Franinu tak na 1-2. takže se budeme muset rozloučit s Jedničkou. Mám ale pro vás vynikající zprávu. K vánocům dostanu Notebook, takže snad budou kapitolky přibývat rychleji, než doposud. Jsem ještě pořád trochu omámená z tohoto vynikájícího objevu, že moje přání schválili. Nádech výdech... No nic, už mi zase šibe.

Ps: Máte tam podtitulek, k třetí taky bude. Jen tak, aby jste věděli...

Btw: MNOHOKRÁT DĚKUJU! MÁM 3001 NÁVŠTĚVNOST. :) :*

Chtěla bych komentíky pls...:)
Mějte se fanfárově...

>The second life 2/3<
Podtitulek- Ruku v ruce.

Neuvažovala jsem o tom, že by čas na Bradavické škole čár a kouzel mohl tak závratně běžet. Ale uvědomila jsem si, že jsem o tom uvažovat měla. Bylo úterý a v sobotu ráno jsme už měli být ve zpětném vlaku z Bradavic. Přiznám se, ještě jsem nepřemýšlela nad tím, kde budu celou dobu bydlet, ale jak to tak vidím, pronajmu si na čas garsonku a později, až se všechno vyřeší, odjedu do Ameriky a budu bydlet Calm Kirku v domě Babičky. Není to zrovna lákavé. Všechny ty vzpomínky a neumím si ani představit jak moc, by se mi stýskalo po Anglii. Po Lily, holkách a záškodnících. Nevím, co bych dělala s Miou. Asi všechno bude záležet na ní. Jestli bude chtít zůstat, tak domek v Americe prodám a koupím si něco menšího tady.
Anouk - Michel

Layoutový blog

Soft Memories

Jsem členem