Slavíme výročí

22. ledna 2009 v 17:41 | Hannah Christopherová |  Co se jinam nevešlo


Mám takové jisté, velmi pravděpodobné, podezření, že dneska slaví můj blog osmiměsíční výročí. Pokud se to všechno sečte, mělo by to vyjít na osm měsíců. Ale pokud to budete brát po měsících zvlášť, tak je to měsíců devět. Je sice pravda, že žádné výročí, měsíční, ani žádné jiné můj blog neslavil, ale to je zase o jeden důvod víc, proč právě osmiměsíční výročí slavit. :) Jsem si jistá, že můj blog bude dál fungovat, takže dosáhne i desetiměsíčního výročí. A když už máme tu sváteční chvilku, tak bych mohla napsat něco o tomhle blogu navíc. I love summer byl založen už před osmi měsíci z důvodu všem známého. A to bylo uveřejnění mých skromných výtvorů. Bylo to skoro měsíc po tom, co jsem publikovala první kapitolu k "Těm krásnějším časům" na mém starším blogu. Neptejte se mě na název, protože jsem ho úspěšně zapomněla. K narození I love summer mi dopomohla Arriel, které tímto vřele děkuji. A také z části sama moje duševní situace. Měla jsem pocit, že všichni o mně všechno ví a že nemám žádné soukromí, do kterého bych se mohla uchýlit, kdyby se náhodou něco stalo. A tak jsem založila blog. Věděla jsem, že tohle bude úplně jiná branže, než na jakou jsem, u ostatních blogerů, byla doposud zvyklá. Ale právě tohle jsem potřebovala. Začala jsem psát. Ze začátku velmi pomalu, ale postupem času jsem psala víc a víc a zjistila jsem, že přesně tohle mi sedí. A tak jsem u toho zůstala až doposud. A jsem si jistá, že se, postupem času, budu věnovat i jinému zaměření, než je svět Harryho Pottera, i když je to tak fascinující. Můj blog je něco velmi osobního a chtěla bych, aby to tak zůstalo pořád. Hodně štěstí I love summer.
___________
Deviantart.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni, pokud si tady byl/a :))

Klik

Komentáře

1 Dincie Dincie | 23. ledna 2009 v 18:38 | Reagovat

Tak nejdříve : I love summer všechno nejlepší...!!!!! …:- D Páni....ten čas letí...:-D Za chvilku už to budou roky...:-D ...A věřila bys tomu, že my dvě jsem se potkaly před 8 lety poprvé ?     :-D Je to neuvěřitelné...

Taky si myslím, že můžeš klidně psát povídky nezávislé na Harrym, ikdyž Harry je fakt nádherný děj, ale už byl napsaný....no nic, strašně se těším na tvoji povídku bez Harryho, jinak potom na Old Memories...:-D Tak šup, šup do psaní…už se strašně těším!!!! :-))

P.S. : Kam to bude příští týden? :-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Anouk - Michel

Layoutový blog

Soft Memories

Jsem členem