Březen 2009

Diplomy pro mne

15. března 2009 v 19:11 | Hannah Christopherová |  •Blog's sky
Děkuji mnohokrát za diplomy od vás obdržené. :D Myslím, že mi z tý Němcový asi šiblo. :D No nic, tady jsou diplomy, které jsem obdržela za spřátelení a moc děkuju. :)

+11.Hvězdné nebe nade mnou,mravní zákon ve mně, jasně

14. března 2009 v 17:34 | Hannah Christopherová |  Old Memories

Ahojda, tak jsem tu s novou kapitolou. Je trochu romantičtější, než jsem byla doposud zvyklá psát. I když miluju romantiku, nevím, jestli se to romantice alespoň vzdáleně podobá, ale to vem čert. Je důležitá, pro další kapitoly, a tak doufám, že pochytíte alespoň pětinu toho, co jsem tam napsala. :D A Chtěla bych poprosit o komentáře. Prosím ať ji okomentuje každý, kdo si kapitolu přečte.

Dík, vaše Hannah x)

+11.Hvězdné nebe nade mnou,mravní zákon ve mně.To určitě

Když jsem si opravdu myslela, že jsme zabloudili, tak se stromy kolem nás začaly rozestupovat a mezery mezi nimi, doposud sotva takové, bychom jimi prošli vedle sebe, se zvětšovaly. Slunce prosvítalo skrz stromy a čím dál více osvětlovalo jeho dokonalou tvář. Teď, když se nemusel skrývat, to bylo mnohem snazší, užívat si ho do detailů. Objímal mě jednou paží kolem boku a já jsem mu vysela za obě ruce na rameni. Byli jsme dokonalý zamilovaný pár. Tedy, do jistých rozměrů. Tvrdila jsem to o nás od začátku. Už tři a půl roku. Náhle jsem si to uvědomila. Tři a půl roku. Teď to není tři a půl roku. Teď jsou to čtyři. Zmateně jsem se podívala na čarodigitálky a na místě pro datum byla kolonka vyhrazená čtyřem číslům a dvojtečce.

5.000

9. března 2009 v 21:02 | Hannah Christopherová |  Co se jinam nevešlo

Děkuji! Děkuji! Děkuji!
Jistě jste si všimli, že moje statistika ukazuje krásné číslo 5.OOO. Nemohla jsem tomu uvěřit, že tady na tomhle bezvýznamném blogu bylo už půl desetisíce lidí za necelý rok. Já vím, někdo má daleko, daleko větší návštěvnost, ale to je mi jedno. Právě proto tomu nemůžu uvěřit. Je pravda, že já jsem na blogu deno denně. Ale to na věci vůbec nic nemění. Chtěla bych moc poděkovat svým věrným čtanářům a všem, kdo navštívili můj blog, ať už v jakémnkoli smyslu. Ještě jednou Díky!

Co se týče povídky, tak mám rozepsanou Old Memories. Je mi jasné, že někteří z vás by radši BoD, nebo Ll, ale ty kapitolky si musím promyslet. Je pravda, že jsem chtěla kapitolovku Ll zakončit, ale připadlo by mi to takové nicotné. Nic, prostě jen věštba, takže nad tím budu muset popřemýšlet. Vážně se snažím něco sesmolit, ale ono to není zase tak lehké, když v dubnu absolvuju z klavíru. Zítra a ve čtvrtek píšeme s franiny a ve středu zkouší ze zemáku. Ve čtvrtek ještě píšeme z matiky. Takže nemám zase tak moc času. Navíc ještě pracuju na příběhu, který sem nehodlám dávat, takže i to mi zabírá mozkový buňky, ale je toho na mě poslední dobou moc. Navíc jsem před nedávnem dočetla Zatmění a snažím se odolávat pokušení číst to znovu. Právě teď mám rozečtenou jednu úžasnou knížku a zbývá mi asi posledních dvacet stránek. To mám jedním hltem. A pak budu muset číst Boženu Němcovou do čtenářského deníku. Jak já to nenávidím! Ještě jednou díky všichni. A komentujte prosím. Každý komentář potěší!

Back to youth

5. března 2009 v 18:58 | Hannah Christopherová |  Co se jinam nevešlo
Zdravím všechny ty, kdo se opovážili vstoupit na můj vyhrazený netový prostor. ;)
Zajisté jste si všimli nového oblečení, co jsem svému blogu nasadila. Osobně se mi líbí daleko víc, než ten minulý. Ale zase tak moc extra to není. Doufám, že se vám alespoň trochu líbí. A kdyby byly jako minule neshody, nebo problémy se čtením, tak se ozvěte. Zpátky k mládí. Ten název se mi líbí asi nejvíc. Ale taky nic moc vzrušujícího. Tak doufám, že to s novým oblekem přežijete do doby, než se mi okouká a já zase zvolím nějaký jiný. :) Měla jsem tady ještě zápatí, ale nechtělo se mi chytnout, a tak jsem se na to vykašlala a máte tady pouze dolní box. Pokud si chcete na svůj blog nasadit moje obnošené hadříky, stačí mi napsat na můj mail (i-love-summer@seznam.cz) A říct který. Nebo se v brzké době objeví na mém layové blogu. Já vím. Nic moc extra laye. Ale většinou jsem si s tím do jisté míry spokojená. Takže, pište a těšte se. Co se tyče kapitoly, tak nevím. Zítra rozhodně ne. To budu ještě vydýchávat euforii přátelství. Tak snad o víkendu by tu mohl přibýt Nespoutaný smysl a snad i Ovečky. Kdo ví. Jak se věci vyvrbí.
Vaše vcelku dobře naladěná Hannah x).

+10.Do koule, jasně

1. března 2009 v 15:16 | Hannah Christopherová |  Old Memories

Chtěla bych moc poděkovat Dincie a Hope za komentáře k minulé kapitole. Byla bych moc ráda, kdyby jste zanechali i tady. :) A ne jenom vy. Všechny komentáře potěší. Asi se divíte, že jsem to zvládla v tak rekordním čase, ale nebojte se, nejste sami, kdo se diví. :)

+10. Do koule, jasně

Moje brašna dnes vážila víc, než by bylo normální, měla jsem v ní knihu! Když jsem tak počítala, tak naposled, kdy jsem se obtěžovala si knihu na vyučování vzít, bylo přeměňování. Profesorka McGonagallová nás totiž nemá ráda. A my jsme na ni alergičtí.
Anouk - Michel

Layoutový blog

Soft Memories

Jsem členem