Červen 2009

Summer

21. června 2009 v 20:50 | Hannah Christopherová |  Co se jinam nevešlo
Léto je tady, konečně. :)
Konečně se blog dostal do období, které jeho autorka miluje, a kterou fascinuje. Abych řekla pravdu, necítím, že by zrovna tohle počasí mělo něco společného s tím krásným, odpočinkovým, ale hlavně teploučkým létem... Ale i tak si jsem jistá, že se tohle aprílové počasí vybere a na začátku nejkrásnějšího měsíce, Července, bude pravé letní počasí do letních šatů. Já léto prostě miluju, ne jen proto, že není škola a je odpočinkové volno, i když musím přiznat, že na tom má slušný podíl. Ale hlavně proto, že je krásné počasí, které jindy nespatříte, máte možnost cestovat, fotit. Nebo také dostatek času na to, co už dlouho zanedbáváte. Nebo proto, že rostou jahody, je teplo na koupání a čas na dlouhou procházku s Ell. To je na létě nejkrásnější, ta pohoda… :) Myslím, že k tomuto tématu jsem se vyjádřila dostatečně, tak přejdeme k další věci, co mám na srdci.
Jistě jste si všimli nového layoutu. Musím říct, že ty krásné obrázky, které jsem si schovávala na nový letní lay, jsem nepoužila. Přišli mi moc temné, spíš na podzim, tak si budou muset ještě chvíli počkat. Už si začínám myslet, že žádné jiné, než růžové, modré, nebo fialové layouty dělat neumím. Však si spočítejte, že nejvíce tu bylo právě růžových… Proto nemůžu slíbit, že tady ten zde vydrží dlouho, protože růžová mě brzo omrzí… Taky mám už hotový nový letní lay, na který se moc těším, protože zde bude úplně první k filmu…:) Zkuste hádat, jaký film mám asi na mysli… (Clair de Lune, vlevo v záhlaví, je jistě nepřehlédnutelná) No pak tady je ta Gnómština. Neodolala jsem tím upozornit na to, že Artemise mám už přečteného. Bylo to jednoduše FASCINUJÍCÍ! Pořád mám ty úžasné triky, vtipy a narážky na jazyku a nemůžu se jich zbavit, protože Arty je prostě geniální… Nebo spíš Colfer je génius. Něco tak složitého, zamotaného a ještě k tomu geniálně rozpleteného se podle mě nedá vytvořit lidským mozkem. (Překvapilo mě, že tam ani jednou nebyla zmíněna Minerva) A jsem si téměř jistá, že bude další díl, vzhledem k tomu, že Opal zase unikla. :) Suprová zpráva, že? Já věřím, že na dalším Colfer už pracuje. Nebo spíš doufám. No a tak k té Gnómštině. Na stránce v záhlaví je do Gnómštiny převedeno právě I do love summer. Vlevo je Summer is here. Again. No a v pravo je Hi my baby. No tak to by bylo asi všechno. A teď třetí věc, co mám na srdci.
Vím, že v poslední době je to s kapitolami poněkud chudé, ale tento týden byl nabitý písemkami, na které jsem se musela učit a tento víkend, ještě k tomu slavila moje babička 65. narozeniny. Takže doufám, že příští týden bude už takový ten volný kliďas a budu mít čas psát. :) Díky moc všem, co si to přečetli. A vzkazuji všem, u kterých jsem si ještě nepřečetla nové kapitoly, že se moc omlouvám, ale opravdu teď nestíhám. Včera jsem na notesu nebyla skoro vůbec, zaprvé jsem pořád četla Časový paradox, a za druhé u něj trávil čas můj strýc a hledal spojení vlaků z Havířova do Jeseníku nad Odrou. No a dneska jsem vyráběla lay, takže doufám, že mi to pro tentokrát prominete. PS: O nové povídce vím a hned zítra se na ni vrhnu Dincie!

+15.Jednoho krásného dne přišla obluda a ukousla ti hlavu

9. června 2009 v 10:00 | Hannah Christopherová |  Old Memories
Tak jsem se zase nechala trochu unést a napsala romantickou kapitolu. :) Těšte se, operace se blíží a Dincie, vyber si, co chceš dalšího!

+15.Jednoho krásného dne přišla obluda a ukousla ti hlavu

"Tak se měj, a užij si to." Přála jsem jí to. Konečně taky něco, co jí můžu přát…a závidět.

"Jasně, ty taky." A Di byla v tahu.

Become photographer

1. června 2009 v 21:51 | Hannah Christopherová |  Co se jinam nevešlo

Ahojky...?
Nelekli jste se? Po tak brzké době opět dávám nový lay. Je to z mnoha důvodů, ale nejdřív vám ho chci představit… Miluju foťáky! Úplně jsem se zbláznila… Naprosto podléhám. Hlavně ty velká děla, zrcadlovky. To je naprosto uch… :D A tak vám dávám lay pod názvem- Become photographer-Stát se fotografkou. Jak jsem říkala je to z mnoha důvodů. A koho by to zajímalo, více bude v celém článku. :)
PS: Díky Dincie za pochvalu, jsem ráda, že se ti líbí. :)
Anouk - Michel

Layoutový blog

Soft Memories

Jsem členem