Červenec 2009

-Příslib pravdomluvnosti-

31. července 2009 v 23:17 | Hannah Christopherová |  Bridge of depression

Já se nedivím, že jsem to napsala tak brzo, co vy? :D Ne, dělám, si srandu. Chtěla jsem přidat článek z jednoho, dvou, důvodů. První pochopíte za chvíli a ten druhý proto, že kapitola tu opravdu dlouho nepřibyla. Takže ji sem dávám teď. :) Je na přání Dincie, takže všechny děkovné obraty na ní. :D (Zase si dělám srandu, poznali jste to?) Ale opravdu je na přání Dincie. :) Která si může vybrat další kapitolu. A teď první den. Víte co je dnes za den? Dnes slaví narozeniny J.K.Rowlingová!!! A Harry Potter!!! A já jsem to stihla, sice jen tak tak, ale ano. A jako takový menší dárek... I když hluboce pochybuju, že by si to některý z nich přečetl. :D Jsem napsala kapitolu- (Snažila jsem se, aby z toho něco bylo, ale je krátká...) Takže tak nějak. Hodně štěstí... nebudu se opakovat. Hip hip hip hip Hura! :D

-Příslib pravdomluvnosti-

"Cc-co?" Prudce jsem se k němu otočila.

"Co co? Slyšela jsi dobře. Nejenom Franka sis pustila k tělu… A stala se z tebe ta stejně nevraživá Zibová…"

"Quacken-"

"Jasně, jasně, to já jenom, abys pochopila." Protočil oči, zatímco já jsem jen otevírala a zavírala pusu.

"Ty si vymýšlíš. Lháři!" Zakroutil hlavou.

+16.Ovečky mají něco na práci, tak drž klapačku

11. července 2009 v 13:38 | Hannah Christopherová |  Old Memories
Tak se hlásím s tou slibovanou kapitolou. Není to nejdelší, co jsem kdy napsala, ale tak průměrné. Ke konci je to trochu rozepsané, tak alespoň budete mít co číst. :) Ale musím upozornit, že jsem to celé dohromady nečetla. Tak se nedivte. Je to rozdělené na takové dvě, tři části, takže asi poznáte, odkud jsem zase nabrala chuť psát. :) Je to od té části, kdy to dává smysl. :D No, nebudu vás zdržovat zbytečnými kecy, jenom chci podotknout, že ve středu jedu s našima na dovolenou a nevrátím se dřív než do deseti dní, a nevím, jestli něco stihnu napsat a přednastavit. A tak toho tady bude za červenec velmi málo. Doufejme, že se Srpen uklidní na tu míru aby se seznam přidaných kapitol zvětšil. Díky moc.
P.S. A ať si Dincie vybere další kapitolu. :)

+16.Ovečky mají něco na práci, tak drž klapačku

Myslela jsem, že ji zabiju. Jak se nám pořád lepí na paty… Mírumilovnost ale stále převládala, a to nebylo zrovna dobře. Chtěla jsem ji zabít. Chtěla jsem jí konečně ublížit. Problém byl v tom, že to byla Lily a kdo by pak za nás dělal úkoly. Proč je život tak nespravedlivý?
Anouk - Michel

Layoutový blog

Soft Memories

Jsem členem