Srpen 2009

-Pesimista, optimista a jeden potrhlej realista-

28. srpna 2009 v 22:02 | Hannah Christopherová |  Bridge of depression

Ahojda, vidíte dobře. To byl fofr, co? Další kapitola je na světě. Pomalu se dostávámě do druhé zápletky. První zápletka už je na světě a teď se ta druhá postupně přimíchává. Doufám, že si ji užijete. Musím říct, že je to asi nejveselejší kapitola k Bridge of depression. A psala se mi kupodivu velmi lehce. :) Tak, až si to Dincie přečteš, vyber další kapitolu. Právě jsem si všimla tvé nové kapitoly Kdo uteče nevyhraje. Normálně jsem ji jaksi přhlédla. Moc se omlouvám a jdu to ihned napravit. Bavte se a už je tu poslední prázdninový víkend, tak si vychutnejte slunce. Dnes jsme byli na Prašivé na jeho západ, byla to nádhera!

-Pesimista, optimista a jeden potrhlej realista-

Bylo ráno. Poznala jsem to už podle slunce, které se mi odráželo od tváří a příjemně hřálo. Na to, že byla polovina ledna, to bylo velmi slušné. Přála jsem si, moc jsem si přála, abych nemusela otevírat oči. Toto ráno bylo poněkud jiné, než normálně. Dnes jsem se probudila, a věděla jsem hned, kde jsem, co tady dělám a hlavně, s kým tu jsem. Další důvod k tomu, vychutnávat si ticho. Věděla jsem, že ještě spí. Pomalé oddychování z vedlejší postele bylo klidné a hluboké. Kdyby nespal, nejspíš bych nevstávala tak brzo… Samozřejmě když spal, měla jsem možnost utéct dřív, než se probudí. Ještě jedním se toto ráno lišilo. Dnes mi všechny Blackovy kecy připadaly tak směšné, že jsem se div neudusila smíchy. Prej Black a zamilovat se. A ještě k tomu do mě. To byl fór nejvyššího kalibru. Do holky, kterou šest let opovrhoval. Do Zibové

+18.Bitva o žildi

24. srpna 2009 v 14:07 | Hannah Christopherová |  Old Memories

Ahojky,
tak jak jste jistě poznali jsem zpátky... Vím, že jsem ještě na mnoha bogách nezanechala své komentáře k
článkům, které přibyly, ale chtěla jsem vás pozdravit kapitolou (A tu jsem musela dopsat, že jo...). Jsem zpátky a už se nikam nechystám. Pře pár dny jsem napsala do komentářů vzkaz, nemusíte ho číst, napíšu ho tady... Dincie, vyber si kapitolu... Teď to nevyšlo, protože tuhle jsem už měla rozepsanou, ale vyber si další! (Zbytek vzkazu zabíraly kecy... :D)
No tak doufám, že si kapitolu užijete. Jinak jsme za půlkou povídky a musím říct, že tahle povídka mě opravdu baví psát... U ničeho jiného se tak nenasměju... Většina povídek je pak depresivnějších. :D No jinak:

+18.Bitva o žildi

"Bla bla bla…"

"Ale já vážně…"

+17.Operace Microphone

10. srpna 2009 v 9:57 | Hannah Christopherová |  Old Memories

Nemám čas to rozpitvávat, operace tady, já jedu pryč. Užijte si kapitolu! :)
+17.Operace Microphone

Na tváři mi hrál slabý úšklebek, když jsem šla na snídani s Di po boku. Vše už bylo před snídaní zajištěné, takže jsem se mohla konečně uvolnit. Nabrala jsem si zelný salát a začala jsem snídat. S pobavením jsem se dívala kolem sebe, jak si holky vzrušeně šeptají, který účes si na sebe dnes večer vezmou. Tak šíleně… My jsme to s Di měly promyšlené snad měsíc dopředu… Před tím jsme ještě dělaly detaily sponek… Které jsme nakonec vyřadily zcela…

Lion and Lamb

3. srpna 2009 v 10:01 | Hannah Christopherová |  Co se jinam nevešlo
Určitě jste si všimli změny...
Nejsem moc spokojená se zápatím, měla jsem tam jiné, ale to nesedělo už vůbec, takže jsem šťastná, že alespoň tohle sedí... +/-. :)
No, k názvu snad nemusím nic říkat. Sami víte, že tato sága mě ohromila úplně stejně...
Takže tento lay Lion and Lamb si schovávám na srpen už hodně dlouho. A pokud mě neomrzí ta barva, upřímně doufám, že ně, tak ho tady nechám až do premiéry. :D To je ale nápad, co? ne, dobře... Asi to nebude tak dobrý nápad, jak jsem si zprvu myslela, protože i layout Summer - ta jeho opět růžová barva, se mi začala zajídat... :•} - tady vydržel jen pouhý měsíc...
S kapitolou se to má chudě. V úterý jdeme na Harryho (:D Jupí) a ve středu jedeme na noc k známým na chatu. Pak, doufám budu mít alespoň trochu času něco napsat. (Dneska budou u nás známí... A jedu za Dincii, takže dneska určitě ne. :))
Užívejte si léta... Už je jen měsíc! A blog slaví nejhezčí období! ;P
Anouk - Michel

Layoutový blog

Soft Memories

Jsem členem