Září 2009

Le Fabuleux destin d'Amelie Poulain

29. září 2009 v 19:11 | Hannah Christopherová |  Co se jinam nevešlo
Ahojky,
vím, že omlouvat se je k ničemu. Nic tady nepřibylo, ale prostě nějak poslední dobou není chuť. Navíc se pokouším o vlastní tvorbu a to mě prostě baví víc... I když na Ovečky si už střádám chuť. :)
V poslední době jsem viděla nádherný, úžasný film- Amélie z Montmartru. Určitě se na to podívejte. Třeba tato scéna s lampičkou je úžasná. (Avatar) Ten vepř se bude hýbat a vypne tu lampičku. :D To nejde popsat, musíte to vidět. Prostě nádhera! A Amélie je nádherné jméno! Tak proto ten layout. :)

+19.Lilyina volba

19. září 2009 v 21:48 | Hannah Christopherová |  Old Memories

Hej lidi, tleskejte! Budu tleskat s vámi! Ano, opravdu, neklame vás zrak. Normálně tý jo! Kapitola! Se divím víc než vy mám takový pocit... :D Doufám, že si ji užijete... Je tam jedno velikananánský odhalení, který jsem myslela, že odhalím až na konci. Jednoho konzultanta! Kdo se podívá dřív, než si přečte kapitolu, toho pošlu k psychiatrovi na klystýr. No, já s kapitolou moc spokojená nejsem. Vlastně jsem měla děj vymyšlený, ale je taková divná a krátká... No, okuštujte sami. Ať vládne Chessie!


+19.Lilyina volba

Když jsem se ráno probudila, sněžilo. Kdyby se včerejšek neudál, bylo by to ráno nádherné. Dali bychom si s Di pořádnou koulovačku u jezera a rozhodně by to bylo lepší, než to, co jsem měla na plánu teď.

Prolog: Sedři svou masku

15. září 2009 v 17:23 | Hannah Christopherová |  Malá holka z Kruvalu
I když jsem slibovala povídku k Old Memories. I když jsem slíbila tobě Dincie, že ji napíšu (a taky se na tom dělá). I když jsem slibovala, že až po tom co dokončím jednu z povídek, tak rozepíšu další. Opět jsem neuspěla a rozepsala ji už teď 15.9.2009. Ať se líbí a na první kapitole se už pracuje.

Prolog: Sedři svou masku

Byla to špína. Samá špína. Byla jsem jí plná. Od hlavy až k patě. Plná špíny, plná lži a chtíče. Plná odporu a strachu. Špína. Největší ohnisko bylo na tváři. Ta přímo zářila špínou. Vyzařovala ji kolem sebe v mýdlových bublinách.
Anouk - Michel

Layoutový blog

Soft Memories

Jsem členem