Říjen 2009

+21.Oko bere

31. října 2009 v 21:17 | Hannah Christopherová |  Old Memories
Papec,
Nebudu vám lhát... Ta kapitola se mi rozhodně nelíbí, je o ničem a je prostě děsná... Ale prostě je tady... Nebudu ji už přepisovat, protože vím, že nic lepšího ze mě nevypadne. No posuďte sami, je opravdu o ničem... Je to pořád ve mě a já to tam už nechci, tak si to vemte vy. :D

+21.Oko bere

Bylo nebylo, byla jednou malá černovlasá dívenka, která měla ráda svou maminku a tatínka, tedy když ještě žili. A když tedy ještě žili, učili ji všechno možné. (Ona si našla obdivuhodný způsob jak se sama naučit i to nemožné.) Jak mudlovské hry, tak kouzelnické hry. A tak samozřejmě přišlo na řadu i 21.

Prolog-HRA

16. října 2009 v 16:27 | Hannah Christopherová |  Hra
Zdravím...
No, jak bych se vyjádřila. Snad: Ta dá! Ne, asi nejdřív jinak. Víte, já vím, že toho mám rozepsaného spoustu, ale prostě jsem se neudržela a dávám sem svůj nejnovější výplod mé fantasie. Tato povídka je něco, co jsem opravdu ještě nikdy nepsala. Je to dobrodružný románek... Takový zvláštní námět, ale snad se vám bude líbit. No, takže tady je prolog-Prolog-HRA

Po špičkách jsem přešla jídelnou, sedla jsem si ke stolu a zvědavě se podívala pod stříbrný poklop. Hm… Lasagne.
"Dneska jsi přišla zase pozdě, mladá dámo… Jaký jsi měla pro tentokrát důvod? Zase sis zapomněla u paní Schubertové peněženku, a tak jsi ji hledala tři a půl hodiny?" Vyskočila jsem leknutím na nohy.

Ostatní

16. října 2009 v 15:07 | Hannah Christopherová |  Povídky
HRA

Obsah- Rachel je studentka druhého ročníku amerického gymnázia. Se svými kamarády má jednoho srpnového dne naplánovaný výlet do přírody. Vše vypadá na krásně prožitý den. Když ale vystoupí z vlaku, začínají se dít věci, které by se dít neměli. Co se stalo ztracené skupince šestnáctiletých studentů? Začali hrát nepředvídatelnou hru se svými životy? Nebo je to jen jeden velký omyl?
Postavy- Rachel Dusk (Hl.p), Michael Waltz, Emily Jumper, George Slide, Kathy Rodgers a ostatní.
Doba- Dnešní.
Žánr- Dobrodružné, akční.
Stav- Rozepsaná.
Motto- Proč se můžeme ptát, když neexistuje žádná odpověď? Remarque (Černý obelisk)
Úryvek-
"Co to je za blbý vtip?" Ptala se Emily do ticha a stiskla moji ruku ještě víc.
"Já si nemyslím, že je to vtip, Em." Ozval se George.
"Cože?" Dokázala jsem ze sebe dostat. Bylo slyšet odbíjení kostelních zvonů. Začal foukat vítr a před nás spadla tlustá větev javoru.
"Měli bychom jít." Zašeptal Michael. Ozval se jekot.

Desidero

7. října 2009 v 17:34 | Hannah Christopherová |  Co se jinam nevešlo
Ahojte...
Musím se smát. :D Už opět. Je to ironie... Film Amélie z Montmartru patří mezi mé nejoblíbenější... tolik se mi líbil a ten layout tady nebyl ani dva týdny. :D
Zato ho nahradil jeden z podzimních layoutů, vytvořený předevčírem, včera a dnes dodělaný. Moc se mi líbily ty pohledy... Ta slečna uprostřed: takový nesmělý. Slečna vpravo: toužebný. Slečna vlevo: naprosto chtivý. A kluk vpravo: nadšeně chtivý chytit alespoň malou rybičku. :)
Pojmenovala jsem jej Desidero, což latinsky znamená toužit. Ta slečna vpravo měla být celou podstatou tohoto layoutu. Ty ostatní jsou tam jen přiřazené. :) Uznávám, že záhlaví není nic extraordinární, ale mě se celkem líbí. Doufám že se líbí i vám, protože ta barva je mi příjemná, všude sedí a tak tady bude dlouho. Doufejme. :)
To by bylo celkem všechno. Mějte se krásně.
PS: První komentář si vybere k čemu chce další kapitolu. Jsem zvědavá, co si vyberete. ;)

+20.Double, Triple rande

5. října 2009 v 17:08 | Hannah Christopherová |  Old Memories
Hele, světě div se, další kapitola. Neměla jsem sice v plánu ji přidat, ale poděkujte hned třem věcem: Zaprvé a to je podstatné- Anouk. Je to skvělá Nizozemská zpěvačka, bez jejíž písniček bych dnes nenapsala ani řádku. Zpívá úžasně. Nejraději mám My Best Wasn't Good Enough. :)
Pak poděkujte, že má svátek Eliška. Chtěla bych totiž věnovat tuto kapitolu právě mé nejlepší kamarádce. Užij si ji! :) A pak poděkujte tomu, že jsem chtěla něco oznámit a nechtěl se mi psát speciální článek. :D Kapitola sice působí, že je o ničem, což chápu. (:D) Ale později bude fakt důležitá.

No, teď to, co jsem chtěla oznámit: Mám o blog méně, nebudu to rozvádět, pokud to někoho zajímá, zeptejte se. Vysvětlím. Pak, předělala jsem článek- SB. Vyřadila jsem ty, u kterých jsem nebyla (a oni nebyli u mě) co svět pamatujou a kteří mě ani nemají přidanou, takže to nemělo smysl. (Díky Nesso za nápad, potřebovala jsem to trochu pro třídit ;)) A u každého jsem dala popisek. (To mi trvalo nějakou tu chvilku). Pak jsem dodělala všechny diplomy, takže všechna má sb mají diplom, stačí otevřít v menu odkaz. Díky moc za pozornost a teď už příjemné počtení. Nějak mám pocit, že mi to poslední dobou moc nejde... :( Ne že by mi to někdy šlo :D

+20.Double, Triple rande

Venku opět sněžilo. Byl nádherný den a venku padaly lesknoucí se vločky třpytivého sněhu. Jako by s nimi někdo rozsypal pytel. Nebe bylo špinavě bílé, ale sem tam prokouklo studené slunce do tváří dvou Bradavických studentek. Nebudu vám lhát. Byla jsem to já s Di. Koho jiného byste čekali?
Anouk - Michel

Layoutový blog

Soft Memories

Jsem členem