Leden 2010

Light of the Lighthouse

29. ledna 2010 v 20:09 | Hannah Christopherová |  Co se jinam nevešlo
Zdravím,
když se tu dlouho neukážu, ať mátě alespoň něco nového před obličeji. Je to layout co jsem dělala už dávno, snad ještě o prázdninách... těch letních. Ten lay se mi vážně jistým způsobem líbí. :) Myslím, že takový se mi už zase pěknou dobu nepovede... No nic, jdu se koukat s taťkou na Skřivánky na niti. :)
S pozdravem,
Hannah...

Kapitola šestá: Klid?

22. ledna 2010 v 21:44 | Hannah Christopherová |  Malá holka z Kruvalu
Ahoj lidi, já vím, dlouho jsem se neukázala. Hned vám povím co za to mohlo... :D Ne, prostě jsem jen nenašla čas a když čas byl tak nebyl nápad. Dneska jsem doma brzo, slavím se sestrou její jedenácté narozeniny, dívaly jsme se na Mumii 3, hrály jsme Counter Strike a tak dále... Rodiče nejsou doma, takže je to celkem zábava. :D A tak sem se rozhodla že vás potěším po 12 dnech klidu... Jak jsem to psala, uvědomila jsem si, že je trochu podobná BoD, ale můžu vás ujistit, že to rychle pomine. :) V této povídce jde úplně o něco jiného. Doufám, že se vám bude líbit a prosím o komentář.
PS: Právě jsem si vzpomněla, co jsem chtěla zmínit už dávno. Tato povídka je věnována mému křečkovi Jamesovi. Věnovala jsem mu ji už dávno a musím vám oznámit že loni 24.12. ve večerních hodinách odešel na onen svět. Nebudu se tady vyjadřovat, jak je mi to líto a jak mě to šokovalo, to každý snad musí pochopit sám...

Kapitola šestá: Klid?

Něco blikalo. V pořád stejné frekvenci mi něco blikalo do obličeje namodralým světlem. Slyšela jsem hlasy, jen matně. Nerozpoznávala jsem, čí jsou, nebo co říkají. Matně jsem viděla obličeje, opět jsem žádné rysy neviděla… To bylo první, co jsem postřehla… Pak to byla bolest. V hrudi, nepředstavitelná tíha a škrábání v plicích. V krku jsem měla tak vyschlo, že jsem stěží mohla dýchat, snažila jsem se polknout. Neměla jsem co. Pak bolest v zádech, jako bych měla zlomenou páteř, která vysílala kruté šípy bolesti do celého těla. Prudce jsem vydechla.

Kapitola pátá: Ne provoque pas

10. ledna 2010 v 0:40 | Hannah Christopherová |  Malá holka z Kruvalu
Tak hele, co pro vás mám? A ještě s překvapením... Víte co, jsem s tou kapitolou nadmíru spokojená, to je ale, co? :D Je výsledkem mého nového harmonogramu dne. Naplánovala jsem si dny v týdnu na šest odvětví, co musím doma za jeden den stihnout. A to jedno odvětví je psát... Nevím, jak dlouho mi to vydrží. Myslím, že to už pomalu vzdávám, ale držím se poslední jiskřičky naděje. :D Ne, dělám si srandu. Doufám že se vám bude líbit. Neodpustila jsem si trochu té francouzštiny...

Kapitola pátá: Ne provoque pas

První měsíc v Bradavicích byl jako velmi špatně napsaná komedie. Jako by Severus Snape vzal Shakespeara a rozhodl se stát profesionálním dramatikem a hru přepsat. Ale nebylo to tak strašné, jako představa, že bych byla v Kruvalu. I když tady byl Denis, bylo to nové prostředí a nic mě nenutilo vzpomínat. V Kruvalu nebylo místo, které by mě nenutilo si připomínat chvíle, na které jsem chtěla zapomenout. Ale tady v Bradavicích to bylo lepší. Byla jsem šťastnější. Pokud se tomu vůbec tak dá říkat. Lépe řečeno, nebyla jsem tak zoufalá.

+22.Spi dál

1. ledna 2010 v 0:00 | Hannah Christopherová |  Old Memories
Ahojte, Šťastný a Veselý vám všem, Nový rok, Hip Hip hurá. a je tu nová kapitola- předsevzetí na nový rok... Asi těžko, ale dobře, dejme tomu. Ne, nejsem s ní spokojená. Začátek je dobrý, ale pak se to zhoršuje, dneska mi to moc nešlo. Věděla jsem, k čemu to musí dospět, ale nedařilo se mi... No, i tak doufám, že neohrnete nos a přečtete si ji. Mějte se famfárově a Krásný Nový Rok!

+22.Spi dál

Věděla jsem, co znamená pojem katastrofický. Ale problém byl, že jsem mu nikdy v životě nepřikládala až takový význam. Nikdy nebylo nic tak katastrofického, že bych to prohlásila za katastrofické. Takže když jsem si začínala vážně uvědomovat, že za tři měsíce budeme muset složit zkoušky Ovce, málem jsem se složila já a najednou jsem pojmu "katastrofický" pokládala mnohem větší pozornost.
Anouk - Michel

Layoutový blog

Soft Memories

Jsem členem