Březen 2010

Tvoří se, píše se, dělá se

29. března 2010 v 20:21 | Hannah Christopherová |  Moje neliterární psaní
Opět píšu, jen takový rychlý přehled. Tak předpokládám že do středy se tady objeví kapitola k Hře, taky mě to udivuje, a přes prázdniny budu doufám hodně psát, jelikož budu u babičky a nebudu mít co dělat. Už mám skoro dvě stránky Hry, jde to hodně ztuha, i když si myslím že těch novinek co mám na té stránce a půl je jako na celou jednu kapitolu a to je jenom jedna a půl stránka. (Haha, páni, co?) Nějak mám dneska dobrou náladu, jsem v excitovaném stavu. (Haha) No prostě jsem jen chtěla říct že jsem na vás nezanevřela, ani na tebe Angel, ale prostě nevím jak dál s Mosty je to obtížnější. No a taky bych byla ráda, kdybyste mi řekli, jestli chcete ještě kapitolku spíše k Malé holce, k Hře, nebo k Old Memories... Na ty jsem trochu opomněla. Ale to jen proto že myslím, že mi to teď nějak nejde. A tak bych se chtěla zeptat, jestli to mám zkrátit, myslím ten děj a přeskočit pár měsíců, nebo jet podle předem stanoveného plánu, ale to bude déle trvat, protože ty jejich akce se mi v hlavě už netvoří tak vtipně, jako ze začátku. Prostě mě to už tak nebaví, i když závěrečnou akcičku mám už předem naplánovanou. :) Chtěla bych znát váš názor. Radši už končím, protože jak vás znám tak delší výlevy byste stejně nečetli, natož se k nim vyjadřovali, bez urážky, ze zkušenosti. :)
Have a nice day... evening!

Kapitola devátá: Je suis fâché pour vous

12. března 2010 v 18:20 | Hannah Christopherová |  Malá holka z Kruvalu
Ahoj, vím že se tady už dlouho nic neukázalo, ale víte, není čas. A teď doopravdy, domů přicházím hodně pozdě, nejdříve jsem přišla dneska ve čtyři. A máme ve škole mnoho písemek a navíc nám nešel internet. Mnoho výmluv, žádné plus. Ale dvě tady opravdu sou. První pus je nová kapitola, jak jste si jistě všimli. Nejsem s ní moc spokojená. Závěr je hodně kostrbatý, ale nevěděla jsem to jak ukončit, nechtěla jsem tam přidávat ještě další část, protože ta bude tak na celou další kapitolu. Je suis fâché pour vous znamená ve francouzštině: Mrzí mne to kvůli vám.
Pak druhé plus, nevím, jestli už jste objevili, je oficiální první trailler k Zatmění. TADY Já jsem tedy pochopila jen něco, protože někdy jsem bez titulků úplně ztracená, ale líbí se mi to. Jo, líbí. :) PS: Dincie, půjdeme? :)
No a jedno mínus, aby to všechno nebylo takové přeslazené, nečekejte, že v brzké době něco přibude, jsem hodně zaneprázdněná. A nemám čas ani číst vaše kapitoly, i když na ně si čas udělám raději, než abych psala ty svoje. Takže tak.

Kapitola devátá: Je suis fâché pour vous

"Slečno Holderová, mohla byste mi odpovědět, když se vás ptám?" Křiklan se mě zeptal už třikrát, a já nevěděla co říct.
"Já nevím, pane profesore. Prostě jsem tam asi přidala něco špatného?" Stalo se mi to poprvé a cítila jsem se trapně.
"Vy jste tam přidala něco špatného? Vy?" Ne, že by byl naštvaný, spíš tomu nemohl uvěřit. Mohla jsem si za to sama, kdybych se více soustředila na práci a ne na to, že po mě pořád někdo pokukuje, nestalo by se to.

češtinová

8. března 2010 v 18:22 | Hannah Christopherová |  Věty ve verších
Psaná v češtině, kdy češtinářka předčítala.
Při pohledu z okna.

češtinová

Kráčím nocí dlouhou,
mám myšlenku pouhou.
Která trápí mne a rmoutí,
jako úzký sloupeček rtuti.
Když nerozkvétá.
Anouk - Michel

Layoutový blog

Soft Memories

Jsem členem