Duben 2010

Retuš

19. dubna 2010 v 19:32 | Hannah Christopherová |  Moje neliterární psaní
Zdravím,
budu vám referovat co se událo a co se uděje. (Ten tvar je tak schválně)
Tak zaprvé bych chtěla upozornit na fakt, že se s psaním nikam nehýbu. Mám rozepsanou kapitolu k malé holce, ale není to nic slavného, jen pár řádků, čekám až mě políbí ta co si říká múza. No takže to jen tak.
A zadruhé a tím pádem poslední, jsem se rozhodla pro retuš blogu. Aneb vymazání takových malých chybiček které jsem nazvala povídky. A to tyto:


Cenu následného totálního vymazání získává:

Logie Předurčená: Nespoutaný smysl
Důvod: V posledních měsících jsem ani nepřemýšlela, že bych k ní měla něco dopsat. Prostě mě přestala bavit a myslím že už sám nápad má takové trhliny, že by je nezaplátovalo ani dvoudenní rozjímání. Kecám blbosti, protože jsem tak nějak nabroušená, z ničeho. Pokud někdo bude mít něco proti, ať se ozve v komentářích. Ale myslím, že zrovna tato povídka si nezaslouží dál na tomto blogu existovat.

Another world
Důvod: V posledním půl roce nepřibyla žádná kapitola a myslím že ani nepřibude...

Late Love
Důvod: Viz Nespoutaný smysl. Samá trhlina, vlastně nedomyšlená


Cenu za nikdy nenapsanou povídku získává (+ bonus cenu totálního vymazání): 

Červené ředkvičky
Důvod: Nikdy by mě myslím nebavilo psát v čase Harryho Pottera.

Pozor kam šlapeš Tonksová
Důvod: Viz ČŘ.

Černá Lady
Důvod: Nikdy mě nebude bavit psát o Zmijozelu. Když jsem ty povídky promýšlela, chtěla jsem napsat ke každému období alespoň jednu povídku, abych si to zkusila. Teď vidím, jaká to bylo blbost. (Nemusíte se bát že je mažu z momentální deprese, nikdy bych je nenapsala, nebo nedopsala, na to se znám příliš dobře...)

Osud posledních vojáků
Důvod: Viz ČŘ.

Co takhle rande, Evansová?
Důvod: Ohrané.

Tak si to shrneme, Okay?

Zbývá nám: 
Napsané a dopsané:

Ty krásnější časy
Nechávám protože je dopsaná, žádný jiný důvod. Povídka čeká na přepsání.

Bridge of depression
Nechávám, protože se mi píše vážně dobře a protože ji Angel má ráda. :)

Old memories
Asi tušíte, ta povídka má více čtenářů na to aby se mohla jen tak zrušit. Časem, po dopsání Malé holky, se k ní vrátím.

Malá holka z Kruvalu
Skvěle se mi píše a ten děj se mi docela líbí a navíc je promyšlená, to má svoje výhody. :)

Hra
Je to jediná povídka z reálného světa, dalo by se říct a navíc se mi taky píše celkem fajn, vidím tam nějakou budoucnost. 

Nenapsané:

Elizabeth May
Protože je to hezké jméno a myslím, že pokud nebudu mít v budoucnu co psát, ráda se k ní vrátím.

Jste stejně překvapení jako já, že to tak dopadlo. Ale myslím, a věřím že i vy to pochopíte, to tak někdy skončit muselo. :) Povídky mám uložené v počítači, všechny, takže kdyby někdo chtěl... A kdyby někdo chtěl zjistit co jsem s nimi měla naplánované, naplánované konce, jen ať se zeptá. To je vše, mějte se...

O čem

7. dubna 2010 v 19:12 | Hannah Christopherová |  Moje neliterární psaní
No takže, když už jsem si založila tuto rubriku. (haha) Tak mě tak napadlo, že tento blog vlastně k něčemu spěje. Že ten blog o něčem je. A já tak vlastně tím blogem něco hledám. Ne, že bych věděla co. (Vím to, ale je to jen pro mou, skromnou duši. /haha/ :)) Nemám v plánu ho zrušit, až to něco, co hledám, najdu. Ale chci tím říct, že to bude zase jiný blog. Nebude to blog, přes který hledám. Spíš to bude blog který zažil mě, když jsem ještě byla neznámá objevovatelka. Chápete? Asi ne. No nevadím, měla jsem potřebu něco napsat, něco čemu bych se chvíli smála a pak na to zapomněla. Jdu si užít svůj skvělý den, vzhledem k okolnostem, které dneska jsou. A vzhledem k náladě po tom úžasném filmu Vášeň a cit...

Jeden mimodějový článek, aneb, Cassie, kde jsi?

7. dubna 2010 v 19:04 | Hannah Christopherová |  Moje neliterární psaní
Mám se v tuto dobu tak nejskvěleji, jak jen můžu, vzhledem ke všem okolnostem. (vyložte si to jak chcete) Mám na srdci hnedle dvě věci, ale možná že si na něco vzpomenu a napíšu i něco dalšího. Zaprvé bych se chtěla zeptat, zda se někdo díval na Vášeň a cit, co byla v pondělí večer na jedničce. Byl to příběh natočený podle života Jane Austenové. Hrozně se mi to líbilo a vzalo mě to... bylo to prostě jak ty její příběhy, ačkoli, ten její skutečný příběh dobře neskončil, i když se stala slavnou spisovatelkou, svou lásku ztratila. (Je to téma na diskuzi, pokud to někdo viděl, napište do komentářů...) No a za druhé, jsem si všimla, že moje oblíbená blogařka Cassie si nejspíš zrušila blog. Psala nejdojemnější jednorázovky a povídky jaké snad může kdo napsat... A tak prosím omluvte, ale já musím. Pokud by tu náhodou zavadila... CASSIE, TY ZRÁDČE! KAM JSI UTEKLA A ZAŠILA SE? IHNED VYLEZ! PROSÍM! Dobře, nechci tu dělat scénu, ale pokud by tady náhodou prošla, chtěla bych aby se mi ozvala, to je všechno. A jak tak vidím, nic jiného mě pro dnešek nenapadá a tak pádím... Asi založím rubriku: kecám o ničem...

2.PUZZLE

5. dubna 2010 v 15:04 | Hannah Christopherová |  Hra
Avatar
Zdravím všechny ve spolek, nebudu vysvětlovat to, co už tušíte, nebyl čas, vážně nebyl. (PS Sliby, chyby) No nic, ale tady, taková krátká kapitola je. Ten konec je ušmiknutý. Ale další kapitola bude opravdu bludová. :D Mějte se hezky, krásné velikonoce...

2.PUZZLE

Když jsem se ráno u Emily probudila nikdo v pokoji nebyl. Slyšela jsem tlumené hlasy z kuchyně, ale to bylo všechno. Závěsy na oknech byly zatažené, v pokoji bylo šero. Natáhla jsem na sebe mikinu a otevřela dveře pokoje. V chodbě stála Emily u zrcadla a česala si vlasy.
Anouk - Michel

Layoutový blog

Soft Memories

Jsem členem