Srpen 2010

Definitivní přesun.

6. srpna 2010 v 20:39 | Hannah Christopherová
AHOJ! :)
Zdravím, asi nejste moc rádi, za nějaké změny, ale rozhodla jsem se svůj blog přesunout. Po dvou a něco letech se mi psaní HP omrzelo a přešla jsem spíše na originální tvorbu. Mimo to bych chtěla ke svým povídkám přidat taky jinou činnost. Takže těm, kteří mají mé povídky a tlachání rádi, sděluji, že se přesouvám na blog: http://christie-creative.blog.cz/ Nespřáteluji, ale byla bych moc ráda, kdybyste se tam zašli podívat a četli mé povídky i nadále. Zatím tam nic není, ale jsem si jistá, že se tam časem něco objeví. Spíše z literární tvorby, což budete asi raději. :)
Měla jsem vás moc ráda! A budu mít i nadále, Komentáře potěší! :) Ahoj, I-love-summer, ahoj sb... Sbohem.
Vzhlédněme k novým zítřkům. Včera Hannah, zítra Christie...

Lago di garde...

4. srpna 2010 v 0:46 | Hannah Christopherová
Pro ukázku naši dovolené...

Congratulations Hannah!

4. srpna 2010 v 0:14 | Hannah Christopherová |  Moje neliterární psaní
Zdravím všechny aktivní členy skupiny lidí, kteří čtou můj bezvědomý blog. 
Nemá cenu se omlouvat, protože by to ničemu nepomohlo, stejně, promiňte.
Přidávám takovou malou skicu, nemám tablet, takže to šlo s myší ztěžka...
Mám vás všechny moc ráda, nezanevřela jsem na vás, jen prostě mám jiné věci, které mě v tomto čase více baví, než psaní mých povídek, jakkoli jsou mi milé. Jako je například právě kreslení, nebo četba. ( Četli jste Kmotra? :)) 
Taky v poslední době hodně poslouchám klavírní hudbu a doporučuji toto video. Je to prostě nádhera. K té skice, zkuste to taky: Hle! Jen se po tom co to uložíte musíte přihlásit, ale to snad nebude problém. :)
Doufám, že se k psaní brzo vrátím, i když už mě více zajímá originální tvorba, než psaní hp povídek, ale však uvidíme. (Řekl slepý). 
Taky jste si možná všimli, že se to s blogem NIJAK nehýbe, ani layout není vyměněný. A taky že přestávám číst vaše povídky. Chci abyste věděli, že věše povídky se mi vždy líbili a budou líbit, jen jak jsem řekla, na internet už moc nechodím a taky moc nebloguju. Ani z jedné ani z druhé stránky. Možná, pokud budete chtít, bych vám sem mohla jedině přidat některé své obrázky, ale nejásejte příliš, teprve s tím začínám (aktivně) a nemám vycvičené ruce. :D
Chtěla jsem se jenom ozvat, snad vám to udělalo radost. 
Mějte se krásně, užívejte prázdnin, jsme už v půlce.
Vaše H.

Nějak mi sem ta skica nešla dát, tak vám pošlu jen odkaz.
Anouk - Michel

Layoutový blog

Soft Memories

Jsem členem