Únor 2011

Kapitola dvacátá-třetí: Zbytečné stresy

13. února 2011 v 13:41 | Hannah Christopherová |  Malá holka z Kruvalu
Kapitola dvacátá-třetí: Zbytečné stresy

Ztuhla jsem a pak ten ruch, který se mi u knihy zdál, že je docela slaboučký a ignorovatelný úplně zmizel. Viděla jsem jen ty dvě slova a absolutní změť v mé hlavě, když jsem si položila otázku.
Máme ho. A koho?

Kapitola dvacátá-druhá: Bezcílná éra

5. února 2011 v 7:00 | Hannah Christopherová |  Malá holka z Kruvalu
:)

Kapitola dvacátá-druhá: Bezcílná éra

Čas plynul. Mnohem rychleji než kdy jindy v mém životě. Těch posledních pár měsíců do konce ročníku uběhlo tak rychle, že než jsem se vzpamatovala, byl červen.

Kapitola dvacátá-první: Automatická cesta

3. února 2011 v 7:00 | Hannah Christopherová |  Malá holka z Kruvalu
Kapitola dvacátá-první: Automatická cesta

Dopis od mého otce mě velmi znepokojil.  Psal v něm tak vesele, jako nikdy před tím. Myslím, že má na něj Brumbál až příliš silný vliv. Samozřejmě jsem byla ráda, že je šťastný, že si užívá. To bylo to, co jsem mu přála nejvíce, ale zároveň jsem se bála, aby ze vší té Brumbálovy opatrnosti nevzešlo něco špatného. Až příliš toho pro nás dělal. Sám přece říkal, že je mnoho dalších rodin, které musí ochraňovat a kteří jsou v nebezpečí před zákeřnými čistokrevníky. A tak jsem nechápala, proč je k nám tak pozorný a milý… Jako kdyby měl tolik času, aby každé rodině věnoval zájezd do Paříže. Mluvím o času, protože peníze v tom, jak se zdá, nehráli moc velkou roli.
Anouk - Michel

Layoutový blog

Soft Memories

Jsem členem