Duben 2011

Kapitola dvacátá-osmá: Vítězství

30. dubna 2011 v 13:41 | Hannah Christopherová |  Malá holka z Kruvalu

Kapitola dvacátá-osmá: Vítězství


Byla tma, když jsem se probudila. Venku svítil měsíc a jeho záře bylo jediné, co osvětlovalo dívčí pokoj. Holky spaly, tlumeně oddechovaly do svých polštářů a nechaly si snít. Zvuk jejich dechu, tikot budíků a šumění lesu ve větru bylo to jediné, co se v této pozdní době dalo z mého místa zaslechnout. Ležela jsem na zádech a přemýšlela, jestli se mi něco zdálo, nebo ne. Nejspíš jsem měla takový ten velmi běžný výpadek, kdy se probudíte a víte, že se vám něco zdálo, ale nikdy nepřijdete na to, co to bylo. Probudíte se uprostřed noci, a když pak znovu usnete, už bezesně.

Kapitola dvacátá-sedmá: Pudy

26. dubna 2011 v 12:06 | Hannah Christopherová |  Malá holka z Kruvalu
Kapitola dvacátá-sedmá: Pudy

-Žádný člověk nemá jen jednu tvář. A navíc, kdo nikdy nezaváhal?

Ve světě kouzelníků je někdy místo, čí jeden čas, kde, či kdy, se nikdo neubrání volbě. Říkejme tomu volení, i když by se to dalo nazvat různě. Třeba váhání, nestálost, myšlení… volba je až ten konečný proces toho všeho.

Kapitola dvacátá-šestá: Povídání

17. dubna 2011 v 12:03 | Hannah Christopherová |  Malá holka z Kruvalu
Kapitola dvacátá-šestá: Povídání

Cítil jsem, když nastal ten okamžik, abych vstal. Bylo něco po jedné v noci, ale to ničemu nevadilo. James stejně chrápal a tak by ho nic neprobudilo. Snad jen kdybych ho vyhodil i s tou jeho palandou z okna. To by se možná probudil. Ale raději jsem na to nespoléhal…

Kapitola dvacátá-pátá: Osamělosti

2. dubna 2011 v 20:41 | Hannah Christopherová |  Malá holka z Kruvalu
Kapitola dvacátá-pátá: Osamělosti

Spánek mě sice uklidnil, ale neutěšil. Když jsem se probudila, holky v pokoji ještě spaly. Všude byly rozházené šaty, boty a šperky… a holky ležely na postelích rozvalené a spokojeně předly. Potichu jsem vstala a šla se umýt. Sbalila jsem si poslední věci, co jsem ještě sbalené neměla a můj jediný kufr položila přes postel. Vedle něj jsem si položila školní brašnu a tenkou mikinu. Venku bylo horko, ale já nepředpokládala, že půjdu ven a na hradě bylo chladno.
Anouk - Michel

Layoutový blog

Soft Memories

Jsem členem